שאלות ותשובות

1.הצורך?

שאלה:
האם חובת התקנת מערכת סינון אב”כ בממ”ד?

תשובה:
תקנה 6869 שקיבלה תוקף בתאריך 18/5/2010 קובעת שכל מי שהגיש בקשה להיתר בניה מחוייב בהתקנת מערכת סינון אב”כ בכל מרחב מוגן.

יחד עם זאת הורחבה התקנה וכל עסק אשר בא לחדש את רשיונו והינו בעל מרחב מוגן מחוייב בהתקנת מערכת סינון אב”כ.

 

2.שאלות שעלינו לשאול טרם קבלת ההחלטה לרכישת מערכת איוורור וסינון אב”כ

שאלה:
האם המערכת עומדת בכל התקנים הישראלים במלואם (ת”י 4570) ?

תשובה:
המערכת הינה המערכת היחידה אשר עומדת בת”י 4570 במלואו אשר קובעת חובת מצב איוורור ומצב סינון נפרדים.

*שאר המערכות בשוק בעלות או מצב סינון בלבד או איוורור וסינון משולב.

 

3.עלויות נלוות לאחזקה והפעלת המערכת – לקוח שבוי ?

1.תשובה:
ברכישת כל מוצר שהוא, אנו שואלים את עצמנו האם אנו נדרשים לפעולות אחזקה אשר גובות מאתנו עלויות כספיות רבות וגבוהות . ברכישת המערכת שלנו אינך “לקוח שבוי” שנדרש לשרותינו המתמיד (למעט הכוונה מקצועית ופתרון שאלות אשר על ליבכם).

2.תשובה:
אצלנו – המערכת עובדת בגיבוי מצבר רכב 12V ולא מצבר יעודי 6V אשר ניתן לרכוש רק אצל ספק המערכות.
בשעת הצורך הצטיידו לכם במצבר רכב אשר ניתן לרכוש בכל מקום שתחפצו – מה שמייצר חיסכון כספי עצום ולא תאלצו  לרכוש את המצבר מהחברה שממנה רכשתם את המערכת, שתאלץ לספק בימים של מתיחות ביטחונית לך ולעוד לאלפי אזרחים מצברים ייעודיים ובכדי להימנע ממצב זה תאלצו להצטייד מראש במצבר – כידוע  אורך חיי מצבר הינו מוגבל ויכול להיווצר מצב שעד לשימוש כבר יפוג תוקפו.

3.תשובה:
אצלנו – חיסכון כספי גדול נוסף בשמירה על אורך חיי  מסנן האבק – לא נדרש הזמנת טכנאי  לניקויו ניתן לביצוע באופן עצמוני ב – 4 פעולות פשוטות ביותר:
1.פיתחו 4 ברגיי פלסטיק.
2. הוציאו את מסנן האבק.
3. הכו אותו מס’ פעמים.
4. החזירו אותו למקומו וסיגרו את הברגים.

4. תשובה:
חיסכון עצום נוסף הוא בעלויות ההפעלה:
אצלנו – המערכת ניתנת להפעלה במצב של לוחמה קונבנציונאלית על מצב איוורור בלבד לא נדרש להפעיל את מסנן האב”כ, כמו כן במידה והודיעו בתקשורת על חשש לנשק כימי  ומסנן האב”כ הופעל ולבסוף לא היה נשק כימי כל שעליך לעשות הוא לסגור את הפקקים חזרה והמסנן מוכן להפעלה חוזרת.

בעצם אי קיום מצב סינון ואיוורור נפרד, החל מהפעלת המערכת בפעם הראשונה מסנן האב”כ מצריך פעולת ייבוש – פעולה זו מצריכה הגעת טכנאי לביתכם, פירוק המסנן ולקיחתו לתהליך ייבוש בחברה – פעולה זו כמובן כרוכה בתשלום.

5.תשובה:
הפשטות בהפעלת המערכת:
אצלנו – נדרש לבצע 2 פעולות בלבד להפעלת המערכת :

1. פתיחת דלת הארון.

2. לחיצה על מתג ההפעלה.

* הלחץ הקיים אצל האזרח בזמן אזעקת אמת הוא גדול ולכן חשוב שההפעלה תהיה פשוטה וקלה לכל אחד ללא צורך בחיבורים והרכבות נוספות,  מילד בן 3 ועד לאדם מבוגר, ישנן מערכות בשוק שנדרשות לעד 17 פעולות להפעלת המערכת.

6. תשובה:
אצלנו – תקבל הדרכה והכוונה עוד משלב התכנון, כחלק מהשירות שלנו וללא עלות נוספת אנו נבקר באתר בשלב הבניה ונבחן את מיקום האוגנים ונק’ החשמל בייחס לדרישות התקן, מצב זה ימנע ליקויים עתידיים וחיסכון כספי בביצוע קידוחים והתאמות של מיקום האוגן לדרישות התקנים .

הכוונה וסיוע בתכנון מערכת מיזוג בתוך הממ”ד שיוכל לפעול בייחד עם המערכת ללא פגיעה באיטום הממ”ד, וכמו כן נכוון ונסייע בהכנת הממ”ד טרם בדיקת איטום ע”י מעבדת הבדיקה.

יש ביכולתנו לספק עבורך שירותים נוספים ופתרונות מיגון לכל המרחב המוגן, במידה והממ”ד לא יעמוד בבדיקת העל לחץ  אנו נבצע בדיקה חוזרת ללא עלות ונעזור באיתור בעיית האיטום ע”י בדיקה באמצעות נר עשן.

לסיכום – אצלנו יש את המערכת הכי טובה, הכי אמינה והכי חסכונית באחריות!!!

פרויקטים

להלן רשימה קטנה של פרויקטים שחברתנו ביצעה, לרשימה מורחבת לחצו כאן